۳۷۵ امدادگر در ایلام برای نوروز به کار گرفته می شود

0

هلال احمر

ایلام-مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: ۳۷۵ امدادگر در ایلام برای نوروز به کار گرفته می شود.

محمد سلیمانی در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: یکی از سازمانهایی که در فرایند خدمت رسانی به میهمانان نوروزی تقریبا در تمامی فصول در آماده باش کامل قرار دارد جمعیت هلال احمر  است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: این جمعیت با اعضای جوانان و افراد پای کار و توانمند خود در راستای برقراری ایمنی مسافران نوروزی از هیچ کوششی دریغ نکرده و از همه توان خود بهره خواهد گرفت.

وی بیان داشت: طرح امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۲۸ اسفند جاری در استان آغاز و تا ۱۵ فروردین سال ۹۴ ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: برای اجرای این طرح در نوروز ۹۴ در مجموع ۳۷۵ امدادگر به کار گرفته می شود که از ۲۸ اسفند جاری در پایگاه های امدادی جمعیت هلال احمر حضور می یابند و خدمات لازم را به مسافران نیازمند ارایه می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام از ارائه خدمات امداد و نجات به مسافران نوروزی با برپایی ۱۵ پایگاه در جاده های استان خبر داد و گفت: همچنین در جاده های استان خیمه های اقامه نماز برای رفاه حال مسافران نوروزی برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان ایلام با تقسیم کاری که در ستاد انجام شده پذیرای میهمانان نوروزی بوده و از تک تک آنان استقبال خواهد کرد و در این راه برنامه‌ریزی لازم را انجام داده است.

یک نظر دهید