راه‌های روستایی شهرستان دهلران بهسازی می‌شوند

0

دهلران

فرماندار شهرستان دهلران گفت: با تزریق اعتبارات لازم راه‌های روستایی شهرستان دهلران بهسازی می‌شوند.

امیدعلی سبزی در حاشیه بازدید از راه‌های روستایی شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دهلران اظهار داشت: برای سهولت تردد و ایمن‌سازی مسیرهای مواصلاتی روستایی در این شهرستان اقدامات خوبی انجام شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه بعضی نقاط روستایی شهرستان از جادههای مواصلاتی خوبی برخوردار نیستند و در مواقع بارندگی مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کند امسال نیز مرمت و بهسازی برخی از این نقاط را در دستور کار داریم.

فرماندار شهرستان دهلران تصریح کرد: از جمله مناطقی که راه‌های مواصلاتی روستایی آن با مشکلاتی مواجه است برخی روستاهای بخش زرین‌آباد و میمه است که باید اقدامات لازم برای آنها انجام شود.

وی به وضعیت مسیر روستای تختان اشاره کرد و افزود: مسیر مواصلاتی این روستا در سال گذشته برای عبور و مرور دارای مشکلاتی بود که بنا داریم با تکمیل و احداث پل فلزی این مشکل را ساماندهی کنیم.

سبزی ادامه داد: البته در سالهای گذشته عملیات احداث این پل آغاز شده بود که علی‌رغم صرف هزینه 300 میلیون تومانی پروژه به صورت نیمه کاره رها شده است.

وی بیان کرد: به همین منظور در اعتبارات امسال برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بودجه لازم برای تکمیل و اتمام این پل تامین شود تا مردم روستاهای خربزان و دیگر روستاهای اطراف از این موضوع بهره مند شوند.

فرماندار دهلران با بیان اینکه در حدود 600 میلیون تومان برای تکمیل این پروژه اعتبار نیاز است گفت: پل دهنه 45 متر است که پل پیش ساخته فلزی بر روی آن نصب می‌شود.

یک نظر دهید