اختصاص 15 میلیارد ریال اعتبار برای جاده ملکشاهی به مهران

0
شوهانی
ملکشاهی – خبرگزاری مهر: نماینده مردم ایلام در مجلس از اختصاص 15 میلیارد ریال اعتبار برای جاده ملکشاهی به مهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد شوهانی صبح شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرستان ملکشاهی  از اختصاص 15 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای راه ارتباطی شهرستان ملکشاهی به مهران خبر داد.

شوهانی عمده مشکلات این شهرستان را در بخش راه، آبرسانی و حوزه سلامت دانست و گفت: تامین اعتبارات ملی برای توسعه راههای ارتباطی و تسریع در اجرای طرح آبرسانی باید در دستورکار قرار گیرد.

این مسئول اظهار داشت: باتوجه به پیگیری ها و رایزنی هایی که از قبل انجام شده و روزنه هایی که در قانون بودجه امسال است در حوزه راه روستایی قدم های خوبی در این شهرستان برداشته خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: شاید نشود کل مشکلات حوزه شهرستان ملکشاهی را حل کرد ولی برنامه های خوبی در این شهرستان در حوزه راه ، بهداشت و آب و حوزه های مختلف است.

شوهانی اضافه کرد: مسیرهای روستایی شهرستان مدنظر خواهد بود که مسیر ایلام به ملکشاهی در حوزه راه های شریانی کشور قرار بگیرد و بعد از این اقدام کنیم که جزء مطالبات ملی و طرح های ملی منظور شود.

وی ادامه داد: امیدواریم بخش هایی از مشکلات ارتباطی و جاده ای در حوزه های مختلف در شهرستان ملکشاهی مرتفع شود.

شوهانی اظهار داشت: امیدواریم با توجه به اعتبارات استانی و استفاده از قیر رایگان مسیر راه ارتباطی ملکشاهی به آبدانان و میمه در دستور کار مدیران قرار می گیرد.

یک نظر دهید