نمایشگاه عکاس ایلامی در نورث‌شیلد انگلیس

0

عکاس

مسئول انجمن سینمای جوان استان ایلام گفت: نمایشگاهی از آثار عکاس و هنرمند ایلامی در شهر نورث شیلد انگلیس برگزار شد.

«مجید میرابی‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: «سجاد ذوالفقاری» عکاس و هنرمند انجمن سینمای جوان استان ایلام با یک اثر در جشنواره بین‌المللی عکس نورثن کانترنز کشور انگلستان حضور یافته است.

وی افزود: این هنرمند ایلامی که در کارگاه‌های تخصصی این جشنواره حضور داشته و با حمایت انجمن سینمای جوان استان ایلام نمایشگاه عکسی با عنوان «سفر به سرزمین من» در موضوع آیین‌های بومی و محلی استان ایلام در حاشیه این جشنواره برپا کرده است.

میرابی‌زاده با بیان اینکه این نمایشگاه با استقبال هنرمندان و عوامل اجرایی این جشنواره مواجه شده است، اضافه کرد: این نمایشگاه در روزهای 30 و 31 مارس سال 2016 میلادی و 4 و 5 فروردین 95 در مرکز هنرهای بصری شهر نورث شیلد انگلستان برگزار شده است.

مسئول انجمن سینمای جوان استان خاطرنشان کرد: جشنواره نورثن کانترنز انگلستان از جشنواره‌های معتبر عکاسی است که زیر نظر فدراسیون جهانی عکاسی «فیاپ» و انجمن psa آمریکا برگزار می‌شود.

گفتنی است، سی و ششمین دوره این جشنواره با ارسال 20 هزار اثر توسط عکاسان مطرح کشورهای مختلف دنیا در 28 تا 31 ماه مارس سال 2016 میلادی در شهر نورث شیلد کشور انگلستان برگزار شد

یک نظر دهید